×

Please choose your language

لطفا زبان خود را مشخص کنید

gegli

رایانک

کافی نت و گیم نت SmartLaunch نرم افزار حرفه ایی SmartLaunch 4.0 پک استثنایی و بی نظیر برای مدیریت کامل کافی نت و گیم نت به شمار می رود. این برنامه ب

کافی نت و گیم نت به زبان فارسی(SmartLaunch) اورجینال

قدرتمند ترین نرم افزار کنترل کافی نت و گیم نت به زبان فارسی(SmartLaunch) اورجینال

دسته نرم افزار کامپیوتر زیردسته کاربردی

قدرتمند ترین نرم افزار کنترل کافی نت و گیم نت به زبان فارسی

حرفه ایی ترین نرم افزار کافی نت و گیم نت SmartLaunch


نرم افزار حرفه ایی SmartLaunch 4.0 پک استثنایی و بی نظیر برای مدیریت کامل کافی نت و گیم نت به شمار می رود. این برنامه با بهره گیری از طیف وسیعی از ویژگیهای متنوع امکانات زیادی را در اختیار صاحبان اینگونه مشاغل قرار می دهد. امکاناتی از قبیل قابلیت رزرو کامپیوتر، مدیریت مجوز محصولات، ارائه گزارشات آماری و مالی، سیستم یکپارچه POS و تأمین امنیت پیشرفته. علاوه بر آن، این نرم افزار در کاهش هزینه های پرداختی به متخصصان و دریافت مجوزهای نرم افزاری تأثیر به سزایی می گذارد، کنترل و نظارت بر مشتریان را بهبود می بخشد و اطلاعات ضروری در زمینه بهینه سازی کار را در اختیار صاحبان مشاغل قرار می دهد.

علاوه بر تأمین مزایا و فواید امور مدیریتی، به فعالیت مشتری توجه بیشتری می کند. طی دو سال اخیر تعداد گیمرها افزایش چشمگیری داشتند و اجرای برخی بازیها با کامپیوترهای خانگی امکان پذیر نیست، در نتیجه لزوم استفاده ازخدمات بسیار باکیفیت برای اجرای بازیهای مدرن در گیم نت ها احساس می شود. امکانات مربوط به مشتریان از قبیل حساب شخصی کاربر،سفارش محصول از طریق Client-to-Administrator و رابط کاربری تعاملی، موجب افزایش تجربه کاری مشتریان و ارائه ی خدمات در سطحی بالاتر شده است.

10 ویژگی برتر برنامه:

1.مدیریت دریافت مجوز
یکی از ویژگیهای منحصر به فرد و بی نظیر این برنامه عملکرد آن در زمینه ی مدیریت رمزگشاهای ارزشمند مجوز است. این مشخصه با توزیع مجوزهای قابل دسترس در زمان موردنیاز به طور چشمگیری هزینه های تهیه نرم افزارها را کاهش می دهد. در آخرین ویرایش این نرم افزار بیش از 300 الگو برای مشهورترین بازیهای رایانه ایی ارائه شده، که امکان استفاده و تنظیم مدیریت مجوز اجرای بازی را به مراتب آسانتر می کند.

2. امنیت
در برنامه ی SmartLaunch طیف گسترده ایی از کنترلهای امنیتی گنجانده شده است. با اجرای شیوه های امنیتی و تنظیم فیلترهای برنامه ها از دسترسی غیرمجاز فراتر از حیطه ی SmartLaunch Client جلوگیری بعمل می آید. بعلاوه با افزودن فیلترینگ IP از داده ها در سطحی گسترده محافظت می شود. در راستای ویژگیهای امنیتی برنامه شما می توانید محدودیتها و امکان دسترسی کارمندان را به SmartLaunch مشخص کنید. با این روش قادرید از اطلاعات مهم و حساس خود از قبیل گزارشات مالی و رمزگشای برنامه ها و بازیها به خوبی محافظت کنید و آنها را از دید کارمندان مخفی نگاه دارید.

3. روش پیشرفته قیمت گذاری
نرم افزار SmartLaunch قادر است از هرگونه ساختار مالی موردنظر شما پشتیبانی کند. در این برنامه امکان تنظیم میزان تخفیفات به مشتری، حداکثر و حداقل قیمت ها، سفارشات، پیش پرداختها و ... فراهم شده است. بطور مثال شما می توانید ساختار قیمت گذاری کافی نت خود را طوری تنظیم کنید که در طول ایام هفته در زمان کسادبودن بازار به مشتری خود چهار ساعت رایگان هدیه دهید. در صورت دریافت پیش پرداخت ها بمنظور سهولت کار و عدم فراموشی می توان برگ رسید آن که محتوی بارکد مخصوص است چاپ کرد.

4. سیستم گزارش گیری مالی
این برنامه به لحاظ عملکردی دارای بخش گزارش گیری مالی بسیار کارآمد است. در بخش جدید shift manager امکان ارائه گزارشات ثبت شده نقدینگی و گزارشات موجودی صندوق فراهم گردیده است. شما می توانید در هر زمان که مایلید گزارشهای مربوط به موجودی قبلی صندوق و صورتحساب های انتقال یافته را چاپ یا صادر کنید.

5. سیستم ثبت نام و رزرو مشتری
با کمک سیستم یکپارچه ثبت نام و رزرو دیگر نیاز به استفاده از کاغذ و قلم ندارید. این سیستم امکان ثبت نام مشتری با قابلیت تغییر آن یا انتخاب تعداد خاصی از کامیپوترها را فراهم می نماید. در هر لیست پارامترهای مختلفی مانند نام، نام کاربری، شماره تلفن، وضعیت استعمال دخانیات مشتری قید شده است.

6. گروه های کاربری
عملکرد گروه های کاربری مشتمل بر ارائه راه حل مشخص و قابل درک برای کمک به مدیریت ورود و خروج اعضاء مختلف می باشد. البته امکان ایجاد تعداد نامحدود مشتریان یا گروه های کاربری مختلف وجود دارد. همچنین می توانید برای هر گروه روش قیمت گذاری که شامل ساعات مختلف کاری، نام محصول عرضه شده و قیمتهای پیشنهادی است، تخصیص دهید. با استفاده از این برنامه می توانید تاریخ اتمام فعالیت هر گروه را در زمان خاصی تنظیم کنید مثلاً پس از پایان تعداد روزهای خاص کاربر می تواند به گروه دیگری بپیوندد (بطورمثال از عضویت درگروه VIP به عضو معمولی تغییر مکان می دهد).

7. مشخصات کاربر
یکی دیگر از ویژگیهای مهم نرم افزار کاربرد مشخصات کاربر است. مشخصات کاربر امکان تنظیم فایلهای شخصی کاربر را می دهد، که از این طریق می توان بازیهای ذخیره شده، فایلهای پیکربندی شده، کنترل های صفحه کلید، بخش favourite اینترنت، متون تایپ شده در ورد و ... را در این بخش ذخیره کرد. با پیوستن به گروه های کاربری، مشتریان می توانند هرکجا که اطلاعات پروفایل شان ذخیره شده به عضویت گروه خاصی بپیوندند و بالعکس. این مشخصه بطور گسترده تجربه کاری شما را در گیم نت افزایش خواهد داد، و مهمتر از همه اینکه موجبات مراجعت مشتریان را به گم نت فراهم می کند.

8. پشتیبانی یکپارچه POS
شیوه های قدیمی ثبت صندوق خود را کنار بگذارید و کار خود را با جدیدترین امکانات برنامه SmartLaunch یعنی سیستم یکپارچه POS آغاز کنید. از این پس هرگاه محصولی فروختید، رسید بارکد آنرا چاپ کرده و هرموقع مشتری کارش را تمام کرد برای آن رسیدی صادر کنید. سپس به محض دریافت وجه اولین صندوق بطور خودکار برنامه برای ثبت نقل و انتقالات صندوق باز خواهد شد.

9. Customisable Client Skins
شما با این مشخصه می توانید طرح SmartLaunch Client را طراحی کنید یا یکی از طرحهای متفاوت را که از قبل در برنامه گنجانده شده استفاده کرد. این سیستم جدید امکان تغییر کلیه مشخصات ظاهری همچون رنگ، تصاویر، فوت و لوگوها را فراهم می نماید.

فهرست امکانات سیستم:

Application Wizard
این بخش با ارائه ی دایرکتوریها، مسیرها و برنامه های قابل اجرا شما را در تنظیم تمامی بازیها و برنامه ها کمک خواهد کرد.

300+Game Presets
نرم افزار SmartLaunch بیش از 300 الگوی بازی دارد. بدین معنا که قبل از اینکه SmartLaunch پروسه تنظیمات را به طور خودکار کنترل کند به حداقل اطلاعات نیاز دارد.

License Management
در این برنامه سیستم داخلی مدیریت مجوز اجرای برنامه یا بازی تعبیه شده که درموارد موردنیاز رمزگشاهای قابل دسترس برنامه را توزیع می کند. این مشخصه موجب کاهش هزینه های تهیه نرم افزار می شود. بنابراین فقط کافیست تعداد مجوز برنامه ها را برابر با حداکثر تعداد کاربرانی که بطور تخمینی به صورت همزمان از یک نرم افزار استفاده می کنند خریداری کنید.

Application Utilities
این بخش تمامی برنامه های نصب شده یا برنامه هایی که مستقیماً از SmartLaunch Administrator اجرا می شود را نشان می دهد.

Games Images
با کمک این مشخصه بمنظور پشتیبانی از عنوان های جدید نرم افزارها، برنامه و ایمیج های بازی به صورت دوره ایی به روز رسانی می شوند.

Age Rating Support
با کمک این مشخصه کودکان و بچه های کم سن و سال نمی توانند بازیهایی که مناسب سن و سال شان نیست، را اجرا کنند. این ویژگی از استانداردهای سنی امریکا ESRB و اروپا ESPA تبعیت می کند.

Product Sales
شما می توانید هر نوع خدمات و محصولات خود را که شامل مدت زمان استفاده از سیستم، نام محصولات و سفارشات را بطور مستقیم از SmartLaunch به فروش برسانید. سیستم POS تعداد نامحدودی محصول ارائه می دهد و از ابزارها و سیستم های استاندارد POS نظیر اسکنر بارکد، صندوق فروشگاه و پرینتر برای چاپ رسید پشتیبانی می کند.

Computer Layout Group
با کمک این مشخصه تعداد کامپیوترهای فروشگاه به ترتیب گروه بندی می شوند، بطور مثال گروه 1st Floor یا Basement

Fingerprint Support
در این برنامه اثرانگشت کاربر برای ورود به اکانت کاربر مشخص می شود. با معرفی اثر انگشت به اکانت کاربر، مشتری می تواند به جای نوشتن نام کاربری و رمزعبور با زدن انگشت خود وارد سیستم شود. اگر در همه ی کامپیوتر ها از یک اثر انگشت استفاده نمی کنید، می توانید در کامپیوتر Admin از یک اسکنر واحد برای قفل کردن/بازکردن اکانت کاربر استفاده کنید.

Multiple Administrators
با این مشخصه می توانید به بیش از یک کامپیوتر Administrator دسترسی داشته باشید ضمن اینکه زمان انتظار را کاهش می دهد، همچنین با استفاده از کامپیوتر Administrator می توانید وضعیت سیستم های کافی نت یا گزارشات مالی را از منزل مشاهده کنید.

Waiting Line
در این نرم افزار خط انتظار داخلی بکار برده شده که امکان افزودن نام افراد به لیست انتظار را فراهم می نماید. برای سولت در کار خطوط انتظار دستی نیز بکار برده شده است. اگر یک خط انتطار دارید، کامپیوترهای آزاد به مشتریانی که جزء لیست انتظار هستند اختصاص خواهند یافت.

Manual Timers
این بخش برای پیگیری استفاده از سیستم های خارجی از قبیل لپ تاپ ها، کنسولها و سایر کامپیوترهایی که مستقیماً به SamrtLaunch متصل نیستند بکار برده می شود.

Receipts
در این قسمت رسید مشتری با توجه به جزئیات اطلاعات درمورد نحوه فروش محصول طراحی شده است. شما می توانید باتوجه به چاپگر نصب شده و پشتیبانی از سیستم عامل ویندوز رسیدها را چاپ کنید.

Cash Drawer Support
این نرم افزار حاوی صندوق فروشگاهی استانداردی است که به محض دریافت وجه از مشتری به صورت نقدی وغیرنقدی باز می شود.

Barcode Scanner Support
جهت فروش سریع و آسان محصولات می توانید از اسکنر بارکد استفاده کنید.

Booking System
یکی از جدیدترین امکانات این نرم افزار سیستم ثبت نام و رزرو داخلی است که لیست افراد در حال انتظار را نشان می دهد.


سایر امکانات این برنامه عباتنداز :
Shift Manager
Employee Logins
Security & Restrictions
Employee Reports
Personal User Files
Taskbar
Customizable Client Categories
Disconnection Protection
Block Drive Access
Disable Internet Explorer Functionality
Block File Downloading
Programs Blocker
Messenger Security
Disable Hotkeys
Windows Functionality
Security Changer
Product Order System
Customise the Skin on the Client Computers
Financial Reports
Cache Register Reports
Advanced Statistical Reports
Employee Sales Reports
Complete Log Report
Error Reports
Stock Reports
Receive Reports Directly to Your Inbox
Distribute Folder
Error Reporting Centre
News and Event Centre
Screenshot Viewer
Computer Control
Website Status
MySQL Support
Wake-on-LAN
Language Editor
User Accounts
Prepaid Tickets
Generate Multiple Tickets
User Account Management
Pricing
End Session Options
User Accounts
Credit Limit
Basic Pricing Structures
Advanced Pricing
Time of Day Pricing
End Session


ویژگیهای سیستم موردنیاز برنامه :

Smartlaunch Client:
OS: Windows 98/Me, 2000/XP Home or Pro
Processor: Pentium IVcompatible or higher processor
Memory: 512 MB RAM
Disk Space: 20 MB
Other: .NET Framework 2.0 or later

Smartlaunch Administrator:
OS: Windows 2000/XP Home or Pro
Processor: Pentium IVcompatible or higher processor
Memory: 512 MB RAM
Disk Space: 20 MB
Other: .NET Framework 2.0 or later

Smartlaunch Server:
OS: Windows 2000/XP Home or Pro/2003 Server
Processor: Pentium IVcompatible or higher processor
Memory: 512 MB RAM
Disk Space: 100 MB

شامل یک عدد سی دی می باشد

فروشنده: شهر خرید

قیمت: 15,000 تومان

درصد :15

روش خرید: برای خرید قدرتمند ترین نرم افزار کنترل کافی نت و گیم نت به زبان فارسی(SmartLaunch) اورجینال، پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.


خرید قدرتمند ترین نرم افزار کنترل کافی نت و گیم نت به زبان فارسی(SmartLaunch) اورجینال


برای دیدن سایر محصولات این فروشنده اینجا کلیک کنید.

پیشنهاد خرید این محصول به دوستان


محصولات مرتبط

نحوه نگارش طرح هاي توجيهي مجموعه نرم افزاری +هدیه Assisstant 2011 Mathematica 7 اس ام اس مارکتينگ
نحوه نگارش طرح هاي توجيهي مجموعه نرم افزاری +هدیه Assisstant 2011 Mathematica 7 اس ام اس مارکتينگ
8,000 تومان خرید نحوه نگارش طرح هاي توجيهي 5,900 تومان خرید مجموعه نرم افزاری +هدیه Assisstant 2011 3,000 تومان خرید Mathematica 7 5,000 تومان خرید اس ام اس مارکتينگ

Office 2003 مجموعه ابزار و مبدل های کار با فایل های PDF Matlab R2010a Encarta 2008
Office 2003 مجموعه ابزار و مبدل های کار با فایل های PDF Matlab R2010a Encarta 2008
3,000 تومان خرید Office 2003 3,000 تومان خرید مجموعه ابزار و مبدل های کار با فایل های PDF 3,000 تومان خرید Matlab R2010a 5,000 تومان خرید Encarta 2008
یکشنبه 11 مهر 1390 - 7:20:22 AM

ورود مرا به خاطر بسپار
عضویت در گوهردشت
رمز عبورم را فراموش کردم

آخرین مطالب


محصول برنج با کیفیت بی نظیر از خواص برنج هاشمی می توان به هضم راحت آن ، پخت راحتتر در بین دیگر انواع برنج ایرانی اشاره کرد


جشن تولد دوستان و عزيزان را زيبا كنيم


غيب كردن يك ليوان در بين هوا و زمين


تفاضل قیمت خرید و فروش در بازار مالی


توانایی تجسم هر حرکتی در بازی تنیس روی میز


تـزئیــن روی پوست بدن مثل تاتو


طرز نشستن - نفس گیری و تولید صدا طرز دست گرفتن و ایجاد صداهای : بم - اوج - غیث - پس غیث - بم نرم معرفی نت ها و نامگذاری سوراخ های ساز


بدون نياز به معلم شما را تا حدي كه براي نواختن قطعات سنتور مشكلي نداشته باشيد


فيگور ، ژست، حالت در آتليه ديجيتالي فون ديجيتالي عروس و داماد


نرم فزار آموزش کیبورد و ارگ حرفه ای اورجینال نرم افزار آزمون آيين نامه راهنمايي و رانندگي اورجینال آموزش سه تار


نمایش سایر مطالب قبلی