×

Please choose your language

لطفا زبان خود را مشخص کنید

×
We use cookies to ensure you get the best experience on our website. Ok, thanks Learn more

gegli

رایانک

دستگاه افزايش دهنده شتاب و قدرت موتور و كاهش دهنده مصرف سوخت و كاهش آلودگي ناشي از سوختهاي فسيلي

کاهش مصرف سوخت ساخت کشور انگلیس
دستگاه افزايش دهنده شتاب و قدرت موتور و كاهش دهنده مصرف بنزین و...

کاهش مصرف سوخت ساخت کشور انگلیس

يكي از معزلات امروزي در اكثر جوامع مشكل انرژي و بهينه سازي مصرف انرژي مي باشد. ايران نيز از اين قاعده مستثني نيست همانطوريكه مي دانيم بيش از يكسال است كه بنزين يكي از مباحث روزمره شده است لذا تجارت هاي وابسته به آن نيز، جزو تجارتهاي موفق محسوب شده است....
شركت بازرگاني فرازگامان پرگان در راستاي بهينه سازي سوخت و انرژي اقدام، به ارائة محصولي به نام FuelES نموده است.
اين دستگاه با قابليت هاي فوق العاده بالا نسبت به دستگاههاي مشابه و با بيش از يكسال سابقه توانسته است سهم بسزايي در اين بازار داشته باشد. پس از آزمايشهاي مكرر بر روي اين دستگاه امروزه توانسته ايم تاييديه ها و مجوزاتي را از نمايندگي هاي مجاز ايران خودرو، سايپا و غيره اخذ نموده تا حدي كه شركت سهامي بيمه ايران نيز دستگاه FuelES را مورد تاييد و تا يكسال گارانتي و ضمانت نموده است. هم اكنون بيش از چهل هزار خودرو درايران مجهز به اين دستگاه مي باشد و با توجه به ميزان سوددهي بالا براي نمايندگي هاي فروش، توانسته ايم دوستان زيادي را در اين رابطه به جمع خود اضافه نموده ايم.
اميد است پس از مطالعه اين محصول، شما نيز جزئي از اين شبكه محسوب شويد !

FuelES بر اساس آخرين اطلاعات به روز شده در مورد اثر گذاري نئوديميم سه گانه بر سوختهاي فسيلي طراحي و ساخته شده است و با به كار گيري از سه تكنولوژي جديد، كارآيي و تأثير هيدوديناميك نئوديميم را افزايش مي دهد.

FuelES يك دستگاه افزايش دهنده شتاب و قدرت موتور و كاهش دهنده مصرف سوخت و كاهش آلودگي ناشي از سوختهاي فسيلي است و با استفاده از آن هزينه سوخت خودروي شما كمتر و كمتر مي‌شود و ميزان اين صرفه جويي بسيار بيشتر از هزينه اوليه دستگاه مي‌باشد.

Fueles يك كاهش دهنده مصرف سوخت بسيار قوي است كه در آن از واسط بسيار قوي نئوديميم استفاده شده است كه نيروي خارق العاده۱۶۰۰۰گوس توليد ميكند كه موجب يونيزه ودو قطبي شدن مولكولهاي بنزين خواهد شد. بر اثر اين يونيزاسيون ذرات بزرگ سوخت كه ابعاد آنها 300 نانوذره است به 35 نانوذره ميرسد و همچنين باعث منظم شدن ساختار مولكولها نيز خواهد شد لذا اين عمل موجب جذب بيشتر مولكولهاي باردار شده به اكسيژن موجود در موتور خودرو شده واحتراق در محفظه سوخت كاملتر خواهد شد

FuelES

با ايجاد اشعه F.I.R يا (Far Infar Ray ) درجه حرارت سوخت را كنترل كرده و با تحريك مولكولهاي سوخت با اشعه هاي با فراكانس ۱۰ميليون بار در ثانيه (۱۰ مگاهرتز) آنرا براي سوختن در محفظه احتراق آماده ميكند.به همين دليل E.F.F مي تواند به داخل لوله انتقال سوخت نفوذ كرده وبه مولكولهاي سوخت عبوري انرژي بدهد وباعث تشديد فركانس IEM و هسته اي بين مولكولهاي سوخت ومولكولهاي مواد معدني شود.با اين تشديد فركانسي، مولكولهاي سوخت شكسته شده واحتراق در محفظه احتراق كاملتر ميشود. بدين صورت موجب افزايش قدرت وشتاب موتور و نيز كاهش مصرف سوخت مي گردد. توضيحات فني
هنگامي كه يك سوخت هيدروكربني (مولكول متان) مي سوزد، اولين اكسيد شونده ها اتم هاي هيدروژن هستند (الكترون ها در مدارهاي خارجي شان قرار دارند) فقط در آن زمان اتم هاي كربن مي سوزند. چون اكسيده كردن اتم هاي هيدورژن در يك روند سوخت به سرعت و وقت كمتري مي برد.در شرايط عادي كه مقداري از كربن فقط تا قسمتي اكسيده مي شود، سرچشمه سوخت و سوز ناقص است. اكسيژن بي درنگ با هيدروژن تركيب مي شود اما واكنش اكسيژن و كربن بسيار كم انرژي تر است. بايد در نظر داشته باشيم كه : اكسيژن هميشه داراي والانس منفي دو است. از سوي ديگر والانس كربن مي تواند منفي يا مثبت باشد، بسته به شكل قرارگيري چهار الكترون آن در مدار خارجي، كه جمعاً به هشت الكترون براي تكميل شدن نياز دارد.كارآيي (Fueles ) توسط ابزارهاي رسمي كنترل مواد خروجي تأييد شده است. شما مي توانيد به سادگي با تجزية گاز سوخت خروجي و همچنين آزمايش هاي كدري مواد خروجي (opacimeter)، كاهش خروج هيدروكربن (HC) و اكسيد كربن (CO) را ببينيد.

دستگاه (Fueles) مولكولهاي سوخت را به يك بار مثبت تبديل كرده آنها را به نظم در مي آورد. اين بار مثبت، جذب مولكولهاي هواي داراي بار منفي را افزايش مي دهد. بالاترين كارآيي سوخت و سوز در بالاترين سطح دي اكسيد كربن به دست مي آيد، چرا كه دي اكسيد كربن نمي تواند بيش از آن اكسيده شود.
نيروي مغناطيسي حاصل از مگنت دائم نئوديميم باعث يونيزه كردن مولكولهاي سوخت مي شود. بر اثر اين يونيزاسيون ذرات بزرگ سوخت كه ابعاد 300 نانو ذره بوده به 35 نانو ذره تغيير ميكند و باعث بهتر سوختن آنها ميشود. دستگاه هيچ گونه تماس مستقيمي با سوخت ندارد ، لذا به هيچ وجه مانع از عبور جريان سوخت نمي شود وآسيبي به موتور خودرو نمي رساند.
راهنماى نصب فورى
1- خط سوخت رساني تحت فشار را كه موتور را از باك تغذيه مي كند پيدا كنيد. خودروهاي داراي موتور انژكتوري دو خط موازي ميان باك بنزين و موتور دارند؛ يك خط سوخت رساني و يك لوله برگشتي. با موتور روشن هر دو لوله را لمس كنيد، لولة سردتر خط سوخت رساني است.
توجه : در مورد خودروهايي كه سنسور اگزوز بر روي آنها نصب شده توصيه مي شود كه پيش از نصب، كابل منفي باتري را دست كم براي 5 دقيقه قطع كنيد، ولي اول مطمئن شويد كه كدهاي ايمني مورد نياز آژيرهاي خطر و راديوهاي الكترونيكي و غيره را در جايي يادداشت كرده و داريد، پس از تكميل نصب، كابل منفي باتري را دوباره نصب كنيد، موتور را روشن كرده و بگذاريد به مدت 4 يا 5 دقيقه با سرعت زياد ( حدود 1500 دور ) درجا كار كند. در اين حالت به سيستم مديريت الكترونيكي اجازه داده مي شود كه تركيب درست سوخت را با در نظر گرفتن سوخت و سوز كارآمدتر بنزين، دوباره ميزان كند.
2 - دو نيمة دستگاه (Fueles) را روي خط سوخت رساني، در يك محل قابل دسترس هرچه نزديك تر به ريل سوخت رساني انژكتور يا كاربراتور، قرار دهيد. لازم به ذكر است كه دستگاه بايستي حداقل سه الي چهار سانتي متر از كاربراتور ويا انژكتور فاصله داشته باشد.
3- دو نيمة دستگاه را مستقيماً روبروي يكديگر در يك خط قرار دهيد به طوري كه شيار مركزي بست نايلوني در وسط و چهار بخش فنري روبه روي يكديگر قرار گيرند.در اين حالت چهار قطعه فنر دار لوله انتقال سوخت را تحت فشار قرار مي دهد.
4- بست نايلوني را از شياري كه جهت بستن دو قطعه دستگاه در وسط تعبيه شده است عبور داده و دو نيمه دستگاه را به هم ببنديد.سپس اضافه بست دور دستگاه را نيز بچينيد.
5- در انتها پيچهاي طرفين دستگاه را نيز ببنديد.بستن اين پيچها جهت ثابت شدن دستگاه بر رود لوله ميباشد.
6- جهت تكميل مراحل نصب دستگاهFuelES در خودروهاي انژكتوري ، پس از طي مسافت 15 كيلومتر خودرو را خاموش كرده و سرباطري منفي را براي مدت زمان 5 دقيقه برداريد . در اين حالت سيستم به طور اتوماتيك درجه پاشش انژكتور را نسبت به بنزين ورودي تنظيم خواهد كرد.در خودروهاي كاربراتوري نيز پس از نصب دستگاه و طي مسافت 15 كيلومتر ، خودرو را جهت تنظيم كاربراتور به مراكز تنظيم موتور برده و تنظيم فوق را به صورت دستي انجام دهيد. نكته : هنگام نصب چند دستگاه آنان را در امتداد خط سوخت كنار يكديگر
ولي با زاويه90 درجه نسبت به هم قرار دهيد

روش خرید: برای خرید کاهش مصرف سوخت ساخت کشور انگلیس، پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.


         34000 تومان
جمعه 24 دی 1390 - 9:22:47 PM

ورود مرا به خاطر بسپار
عضویت در گوهردشت
رمز عبورم را فراموش کردم

آخرین مطالب


محصول برنج با کیفیت بی نظیر از خواص برنج هاشمی می توان به هضم راحت آن ، پخت راحتتر در بین دیگر انواع برنج ایرانی اشاره کرد


جشن تولد دوستان و عزيزان را زيبا كنيم


غيب كردن يك ليوان در بين هوا و زمين


تفاضل قیمت خرید و فروش در بازار مالی


توانایی تجسم هر حرکتی در بازی تنیس روی میز


تـزئیــن روی پوست بدن مثل تاتو


طرز نشستن - نفس گیری و تولید صدا طرز دست گرفتن و ایجاد صداهای : بم - اوج - غیث - پس غیث - بم نرم معرفی نت ها و نامگذاری سوراخ های ساز


بدون نياز به معلم شما را تا حدي كه براي نواختن قطعات سنتور مشكلي نداشته باشيد


فيگور ، ژست، حالت در آتليه ديجيتالي فون ديجيتالي عروس و داماد


نرم فزار آموزش کیبورد و ارگ حرفه ای اورجینال نرم افزار آزمون آيين نامه راهنمايي و رانندگي اورجینال آموزش سه تار


نمایش سایر مطالب قبلی