×

Please choose your language

لطفا زبان خود را مشخص کنید

gegli

رایانک

رقص مختلط در دانشگاه تهران به بهانه جشن ورودي دانشجویان جدید

رقص دختر و پسر در دانشگاه تهران به بهانه جشن ورودي دانشجویان جدید

رقص دختر و پسر در دانشگاه تهران به بهانه جشن ورودي دانشجویان جدید
در مراسم جشن دانشجويان ورودي جديد دانشگاه تهران كه هر ساله با نظم خاصي برگزار مي شود امروز دانشكده هاي حقوق، علوم سياسي
در مراسم جشن دانشجويان ورودي جديد دانشگاه تهران كه هر ساله با نظم خاصي برگزار مي شود امروز دانشكده هاي حقوق، علوم سياسي، جغرافيا و ابوريحان در تالار فردوسي دانشكده ادبيات اقدام به برگزاري جشني كردند؛ كه در قسمتي از برگزاري اين مراسم دانشجويان دختر و پسر با لباس هاي محلي به حركات موزون به صورت مختلط پرداختند.
گفتني است اقدام به رقص مختلط دانشجويان بدون واكنش و برخورد مسئولين ذي ربط اين مراسم صورت گرفت.

سایتهای غيراخلاقي جوانان و نوجوانان را تهدید میکنند

سایتهای غيراخلاقي جوانان و نوجوانان را تهدید میکنند

جانشین سابق نماینده ولی‌فقیه در سپاه گفت: جوانان ما به وسیله امواج میلیون‌ها شبکه ماهواره‌ای و بیش از 60 میلیون سایت غیراخلاقی مورد حمله قرار گرفته و انواع فیلم‌ها،‌عکس‌ها و پیام‌های مخرب در حال قتل‌عام آنها هستند زیرا بازار معنویت در دوره ما خیلی کساد است.

بلند آوازه ترین شاعر عصر ما استاد شهریار

بلند آوازه ترین شاعر عصر ما استاد شهریار
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در آئین بزرگداشت استاد شهریار و روز ملی شعر و ادب فارسی گفت:شهریار بلند آوازه ترین شاعر عصر و می توان گفت حافظ و سعدی دوران ماست.
دکتر حسینی که در جمع ادبا، شعرا و فرهیختگان سخن می گفت با عنوان که تاثیر اشعار شهریار در میان خاصان و اندیشمندان ایرانی و خارجی و مردم کوچه بازار شگرف است، افزود: تا اندازه ای اشعارش تاثیر دارد که مردم آن را زمزمه می کنند و این از افتخارات ماست.
در ادامه به نقش اشعار استاد شهریار در قبل و بعد از انقلاب اشاره نمود و خاطر نشان کرد: شهریار با عشق، اراده و ایمانی که داشت در کنار مردم از اسلام و ایران و منافع کشور دفاع کرد.
در ادامه به شخصیت استاد و روح لطیف و انسانی و ارادتی که به اهل بیت(ع) داشت، پرداخت و اظهار نمود: شهریار درباره ائمه اطهار(ع) به زیبایی اشعارش را به تصویر کشیده و در جواب برخی از کسانی که با فرهنگ ما سنخیتی نداشته، دیدگاهش را تبیین و در مقابل دعوت بیگانگان دل از خاک کشور نمی کند.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به انس استاد شهریار با قرآن کریم اشاره کرد و بیان داشت: شهریار با اخلاص و ارادتی که به رزمندگان و کسانی که از کشور دفاع می کردند با استناد به آیات قرآنی اشعارش را ترسیم می کند.
در پایان نام تبریز را گره خورده با نام شهریار عنوان کرد و گفت: هرجا که از تبریز نام برده می شود استاد در اذهان زنده می شود و هرجا که استاد نام برده می شود تبریز در خاطرها تداعی می کند و اشعار شهریار هم نسبت به این شهر در ابیات و شعرهای گوناگون حاکی از این امر است.

افسران جبهه جنگ نرم مدال معنویي و ناپیدا برای دانشجویان است

افسران جبهه جنگ نرم مدال معنویي و ناپیدا برای دانشجویان است
معاون طرح ولایت سازمان بسیج دانسجویی لقب افسران جنگ نرم را بهترین افتخار از سوی رهبر معظم انقلاب به دانشجویان و بعنوان مدال ناپیدای معنوی عنوان كرد.
محمد عزیزی در اختتامیه طرح ولایت بسیج دانشجویی هرمزگان که در شهرستان قم برگزار شد، لقب افسران جنگ نرم را بهترین افتخار از سوی رهبر معظم انقلاب به دانشجویان بعنوان مدال ناپیدای معنوی دانست و گفت: دانشجویان باید به خود ببالید که این لقب را از سوی بالاترین و بهترین شخص این نظام دریافت کرده اند.
با اشاره به اینکه ارائه طرح و ایده، نقد، آرمان و عدالتخواهی از ویژگی های افسران جوان جبهه فرماندهی جنگ نرم به شمار می رود، افزود: جهت و رویکرد آینده نظام به دست دانشجویان است؛ بنابراين لقب بسیجی لطفی مقدس برای افراد، مسئولیت آور و الگودهی به دیگران است که در این دوره ها تقویت می شود.
برگزاری دوره های طرح ولایت با هدف تعمیق معرفت دینی و بصیرت بخشی به جوانان و بالا بردن سطح اعتماد دانشجویان بعنوان افسران جوان جبهه جنگ نرم در خیمه فرماندهی جنگ نرم طراحی شده است.
عزیزی ضمن تاکید بر ضرورت استفاده بهینه از توانمندی های فکری و فرهنگی این افسران در میدان علم، سیاست و دینداری دانشجویان تصریح کرد: ماموریت کلی معاونت طرح ولایت بعنوان بخشی از بسیج دانشجویی در تربیت نیروهای همتراز انقلاب به منظور ایفای نقش در چالش های تئوریک نظام در دفاع از اصول انقلاب یک جایگاه محوری است.
وی برگزاری دوره های انسان شناسی و بصیرت شناسی برای شناخت بهتر خود دانشجویان در میدان عملیات تهدیدات نرم را موثر دانست.
در زمان انقلاب برخی افراد و حتی علما به امام خرده می گرفتند که نمی توان مقابل آمریکا ایستاد، در حالی که امروز جوانان زیادی در کنار رهبر معظم انقلاب در مقابل توطئه های آمریکا و اسرائیل آگاهانه ایستاده اند و از هیچ حرف زورگویانه ای نمی هراسند.
در زمان جنگ و انقلاب کاملا مصرف کننده صرف اسلحه های آمریکا و شوروی بودیم، در حالی که امروز جمهوری اسلامی تولید کننده شده و به خودکفایی علمی در بالاترین سطح تولید امکانات رسیده است.
امروز آمریکایی ها از تحلیل های ناب رهبر معظم انقلاب در عرصه های مختلف بهت زده هستند؛ بنابراين تدابیر و مدیریت رهبری ما نگاه سران کشورهای اروپایی و اسلامی عربی را متوجه خود كرده است.
امروز حرکت ها و جنبش های اسلامی جوانان کشورهای منطقه در بیداری اسلامی حکایت از این مهم دارد.
حماسه 9 دی برگ زرینی از این بصیرت و آگاهی جوانان و مردم همیشه در صحنه انقلاب است که ثمره آن را امروز در حرکت های بیداری اسلامی جوانان مسلمان کشورهای عربی می بینیم.
در اختتامیه سومین دوره طرح ولایت استانی بسیج دانشجویی هرمزگان که با اجرای تواشیح و مداحی همراه بود، از دانشجویان فعال فرهنگی این دوره تجلیل شد.

فال فروشي و درآمد600 هزار تومانی در مترو

فال فروشي و درآمد600 هزار تومانی در مترو

هر روز در مسير رفت و برگشت خود چشمانمان به کودکاني مي افتد که فقر و فلاکت و همچنين آرزوهاي دور و درازي که در چشمانشان موج مي زند، شايد ترحم ما را تحريک کند.

چهره هاي معصومانه کودکاني که در مترو فال مي فروشند، با وجود اينکه به بودنشان عادت کرده ايم واقعا دردآور است ولي نکته جالب در اين است که اين کودکاني که نهايتا 10 ساله هستند، شايد درآمدشان بيش از من و شما باشد؛ به طور ميانگين 600 هزار تومان در ماه.
در صورتي که هر فرد روزانه در متروي تهران به فال فروشي بپردازد، مي تواند به راحتي ماهانه 623 هزار و 700 تومان درآمد داشته باشد؛ درآمدي از يک شغل کاذب و غير قانوني!
هر چند اين ميزان درآمد در اختيار کودکان قرار نمي گيرد ولي دليلي بر ناديده گرفتن آن نمي شود زيرا اگر تصور کنيم شخصي 2 يا 3 کودک را در اختيار خود دارد، قطعا اين درآمد که به دنبال  يک شغل کاذب و غيرقانوني به دست مي آيد، تامل برانگيز است.
در ميان خبرهايي که  حاکي از سختگيري هاي بيشتر مامورين به منظور مقابله با فروشندگان غير قانوني در مترو است، درويش، مدير عامل متروي تهران در گفتگو با آريا بيان کرد: با وجود برخورد مامورين نيروي انتظامي با دستفروشان مترو، همچنان بايد گفت که تعداد اين دستروشان زياد است.
وهاب درويش، مدير عامل متروي تهران و حومه در خصوص فاصله حرکت قطارهاي مترو به خبرنگار آريا گفت: از مهر ماه با به بهره برداري رسيدن 49 واگن، ميانگين فاصله حرکت قطارها به 5 دقيقه مي رسد.
بر اساس اظهارات مدير عامل مترو در صورتي که کودکي در طول روز، 7 ساعت به فال فروشي در مترو بپردازد، در اين 7 ساعت 84 قطار عبور مي کند که اگر اين کودک بتواند سوار نيمي از اين قطارها يعني 42 قطار شود و در هر قطار با جمعيت تقريبي 1000  تنها به 3 نفر فال بفروشد، در 7 ساعت کاري خود، به 126 شخص فال فروخته است که با در نظر گرفتن قيمت هر فال (200 تومان) درآمد روزانه اش 25 هزار و 200 تومان مي شود! که اگر هر ماه را 30 روز تصور کنيم، با فروش اين تعداد فال 756 هزار تومان به دست مي آورد.
به دنبال تماس هاي آريا با چاپخانه هايي که اقدام به انتشار و توزيع فال هاي حافظ و سعدي و ديگر شاعران مي کنند، مشخص شد که هر برگه فال به همراه پاکت مخصوص به طور مشخص 35 تومان است!
با احتساب مبلغ خريد هر فال، در شرايطي که هر فال 200 تومان باشد، فروشنده ها از هر فال 165 تومان سود مي برند. به عبارتي سود و درآمد آنها در هر ماه 623 هزار و 700 تومان مي شود.
با توجه به اينکه عموم کودکان کار تحت حمايت فرد خاصي به فعاليت هايي نظير گل فروشي، فال فروشي و فروش آدامس و خوراکي اقدام مي کنند، در نتيجه درآمد فعاليت اين کودکان در اختيار فردي قرار مي گيرد که به نوعي سرپرستي اين کودکان را بر عهده دارد.
حال اگر تصور کنيم شخصي 3 کودک را در اختيار خود گرفته و به وسيله آنها کسب درآمد مي کند، مي توان مشاهده کرد که اين فرد به راحتي و بدون تحمل سختي و با شغلي کاذب و غير قانوني ماهيانه يک ميليون و 871 هزار و 100 تومان درآمد داشته باشد و از اين درآمد صرفا در مواقع بسيار ضروري براي کودکاني که تحت نظارت او به فعاليت مي پردازند، هزينه کند.
سردرگمي کودکان کار تنها به خيابان ها و کوچه ها و فروش ملتمسانه کالاهايشان نيست، سردرگمي کودکان جايي بيشتر خود را نشان مي دهد که حتي ارگان هاي مسئول هم آستيني براي اين کودکاني که بازي هايشان چرخيدن در خيابان ها و بالا رفتن از هيبت آدم هاي ديگر است، بالا نمي زنند و مسئوليت هاي خود را به دوش يکديگر مي اندازند به طوريکه از لحاظ قانوني نيز مشکلي ايجاد نشود. در اين خصوص همواره ديده ايم که سازمان بهزيستي معتقد است وظيفه ساماندهي اين کودکان را دارد و جمع آوري آنها بر عهده ارگان هاي ديگر نظير شهرداري و نيروي انتظامي است درحاليکه مسئولين اين نهادها پس از جمع آوري اين کودکان و بعضا متلاشي شدن گروه هايي که از اين کودکان سوء استفاده مي کنند، بهزيستي با اعلام اينکه براي تحويل گرفتن آنها برپايي دادگاه و شرايطي لازم است، از ساماندهي آنها سر باز مي زنند و در نتيجه اين کودکان همواره قرباني ناهماهنگي مسئولين و سهل انگاري خانواده هاي خود هستند.

ذخاير قطعي طلا در ايران 320 تن محاسبه مي شود

ذخاير قطعي طلا در ايران 320 تن محاسبه مي شود
معاون سازمان زمين شناسي و اکتشافات معدني با بيان اينکه يکهزار معدن طلا در برنامه اکتشاف است ، گفت: ذخاير قطعي طلاي کشور 320 تن برآورد مي شود. بهروز برنا در مصاحبه با راديو اقتصاد گفت: پتانسيل اکتشاف طلا تا يک هزار تن هم انتظار مي رود. وي با بيان اينکه بيش از 14 محور طلا در کشور براي اکتشاف مشخص شده است ،گفت: هزار محدوده اميدبخش در اين زمينه با استفاده از لايه هاي مختلف زمين شناسي شيميايي و فيزيکي تأييد شده است. برنا افزود: اولويت نخست ما يکصد محور ذخاير طلا براي اکتشاف عمومي است و خوشبختانه بخش خصوصي در اين زمينه همکاري خوبي دارد و هم اکنون در چند معدن فعال است که اميدواريم 60 تن طلا از اين محورها استخراج شود. وي با بيان اينکه توليد طلا در گذشته 200 تا 300 کيلوگرم در سال بود، گفت: اين رقم هم اکنون به بيش از 3 تن رسيده است و انتظار مي رود در سالهاي آينده به 5 تن هم برسد. برنا با بيان اينکه ذخاير طلا در جهان 48 هزار تن برآورد مي شود گفت: ايران هم با 320 تن ذخاير قطعي طلا جزء 30 کشور در اين عرصه حساب مي شود

رییس جمهور:رهبران مذهبي بايد پرچمدار چرخش جهان از جنگ به صلح باشند

رییس جمهور:رهبران مذهبي بايد پرچمدار چرخش جهان از جنگ به صلح باشند

با بيان اينكه صلح و امنيت پايدار زماني حاصل مي‌شود كه فضاي جنگ و درگيري در جهان به فضاي گفتگو، صلح و دوستي تبديل شود، تاكيد كرد: رهبران مذهبي بايد پرچمداران چرخش جهان از شرايط جنگ به صلح باشند.
محمود احمدي‌نژاد در ديدار چهار تن از رهبران مذهبي مسيحي و مسلمان آمريكا با بيان اينكه بهترين سياستمداران كساني هستند كه حقيقتاً انسان‌هايي مذهبي باشند، گفت: حقيقت دين يكي است و همه پيامبران براي ابلاغ آموزه‌هاي يك دين واحد مبعوث شده اند و خداوند دين را براي صلح، دوستي و زندگي سعادتمند به انسان‌ها هديه داده است.
رييس‌جمهور با بيان اينکه مشكل امروز جامعه بشري اين است كه حقيقت دين آن طور كه بايد به بشر معرفي نشده است و هيچ كس بهتر از رهبران مذهبي توانايي انجام اين ماموريت مهم را ندارند، اظهار داشت: حقيقت دين تا به امروز فرصت اداره جهان را نيافته و رهبران مذهبي همه كشورها بايد با كمك و همفكري يكديگر اين فرصت را براي آموزه‌هاي ديني فراهم كنند.
احمدي‌نژاد با استقبال از سفر رهبران مذهبي آمريكايي به تهران پيشنهاد داد همكاري‌ها و تعاملات فكري بين علماي مذهبي ايران و آمريكا سازماندهي شده و كميته مشتركي متشكل از رهبران و علماي مذهبي ايران و آمريكا تشكيل شود تا همه ساله نشست‌هاي منظم و مشتركي در تهران و واشنگتن برگزار كنند.
رييس‌جمهور با بيان اينكه سياستمداران عمدتاً به دنبال منافع خود و احزاب متبوعشان هستند، اظهار داشت:‌ پيامبران به عنوان عالي ترين رهبران مذهبي اختلاف يا جنگي با يكديگر نداشتند و اختلافات و درگيري‌ها تنها مربوط به طرفداران مذاهب است. اين در حالي است که اگر همه پيروان مذاهب در خط پيامبران حركت كنند مشكلات و ريشه‌هاي درگيري‌ها برطرف شده و جنگ از عرصه گيتي برچيده خواهد شد.
احمدي‌نژاد با تاكيد بر اينكه همه پيامبران منادي صلح، عدالت و برادري بودند، تصريح كرد: پيروان مذاهب مختلف نبايد درباره گذشته‌ها با يكديگر به بحث بنشينند بلكه بايد به آينده نگاه كرد و به فكر آن بود كه چگونه مي شود آينده‌اي فارغ از جنگ و درگيري ساخت.
رييس‌جمهور خاطر نشان كرد: ما همه پيامبران الهي را قبول داريم و به همه آنها احترام مي‌گذاريم و اگر هر يك از آنها امروز در اينجا حاضر شوند از ايشان تبعيت مي‌كنيم چرا كه معتقديم همه پيامبران الهي يك هدف واحد را دنبال مي‌كردند و ما هم مي‌توانيم و بايد از اختلافات پرهيز كرده و مسير پيامبران را دنبال كنيم.
دكتر احمدي‌نژاد با تاكيد بر اينكه همه جنگ‌ها و اختلافات موجود در عرصه بين‌المللي قابل برچيده شدن است، گفت: راه برچيدن جنگ و نزاع از جهان بازگشت به حقيقت راه پيامبران خداست و راه ديگري وجود ندارد؛‌ همه كساني كه غير از اين راه ديگري را انتخاب كردند، شكست خوردند و شاهد آن بوديم كه ماركسيست‌ها به تاريخ پيوسته و مي‌بينيم كه مكتب مقابل ماركسيسم هم بلايي بدتر از آنچه ماركسيست‌ها با بشر كردند بر سر انسان ها آورده اند.
رهبران مذهبي آمريكايي نيز در اين ديدار با استقبال از پيشنهاد رييس‌جمهور كشورمان براي تشكيل كميته مشترك رهبران مذهبي دو كشور اظهار داشتند: اين پيشنهاد به طور غيرقابل باوري مي‌تواند مشوق ما براي تداوم تلاش جهت نزديكي مذاهب مختلف و دو ملت ايران و آمريكا به يكديگر باشد.
ايشان همچنين با تاكيد بر اينكه ديپلماسي مذهبي مي‌تواند فراتر از موانع تعاملات و روابط سياسي به نزديكي كشورها و ملت‌ها به يكديگر كمك كند، تصريح كردند: گفتگوي دائمي بين رهبران مذهبي تاثير زيادي در ارتقاي دوستي‌ها و استقرار صلح و عدالت در جهان دارد.
چهار رهبر مذهبي آمريكايي اظهار اميدواري کردند روند تحولات به گونه اي پيش برود که آنها بتوانند در بازگشت به آمريکا براي آزادي ايرانيان دربند در اين کشور تلاش موثري صورت دهند.
اين عده با اشاره به بازديد خود از شهرهاي تهران و قم و گفتگو با علماي مذهبي در قم خاطر نشان كردند: پيشرفت‌هاي ايران و سطح بالاي علمي مراكز دانشگاهي و ديني ايران بسيار ما را تحت تاثير قرار داد و مشتاق آن هستيم تا خانواده و هموطنان خود را براي ديدار از ايران ترغيب كنيم.

رئيس کل بانک مرکزي: هيچ سرنخي از انتقال مبلغ اختلاسي به خارج از کشور وجود ندارد

رئيس کل بانک مرکزي: هيچ سرنخي از انتقال مبلغ اختلاسي به خارج از کشور وجود ندارد
با تأکيد بر اين که ‌هيچ سر نخي از خروج سه‌هزار ميليارد تومان اختلاسي به خارج از کشور به دست نيامده است، گفت: بانک مرکزي اين مفسده اقتصادي را پيش‌تر شناسايي کرده بود، اما آن را دير اعلام کرد تا مفسدان فرصت فرار و انتقال دارايي‌هاي خود را نداشته باشند.
به گزارش خبرگزارش آريا به نقل از خانه ملت ، محمود بهمني در حاشيه حضور در جلسه غيرعلني  صبح امروز مجلس درباره اختلاف سه‌هزار ميليارد توماني از بانک صادرات، گفت: ‌ خوشبختانه اموال و دارايي‌ها به حد کافي شناسايي شد، امير منصور آريا و شرکت او که مفسده کرد؛ افزون‌بر 38 کارخانه دارند که سه  کارخانه را هم همين اخيرا خريداري کردند که بايد به آن رسيدگي بيشتري شود.
بانک مرکزي به عنوان يک شاکي وارد عمل شد و به دنبال آن است که تا انتهاي کار برود و مطالبات بانک‌ها را وصول کند.
وي افزود: بانک مرکزي يک ماه، يک ماه و نيم گذشته، متوجه اين مفسده اقتصادي شد، ولي علت آن که اين مسئله دير اعلام شد آن بود که کسي فرار نکند و نقل و انتقال دارايي‌ها انجام نشود.
بانک مرکزي دارايي‌هاي شرکت اميرمنصور آريا را با کمک وزارت اطلاعات و سازمان بازرسي کل کشور بلوکه کرد؛ عوامل مؤثر بر ممنوع‌الخروج و همه اموال منقول و غيرمنقول ضبط شدند، بنابراين اکنون اين مسئله با خيال راحت اعلام شد.
وي درباره حدود ابعاد مسئله اختلاس سه‌هزار ميلياري، ادامه داد: ‌ مسئله بسيار بزرگ و عظيم است و چيز ساده‌اي نيست، ولي حتي اگر خيلي کمتر از اينها بود بانک مرکزي به علت نفس کار تا آخر قضيه را پيگيري مي‌کرد.
رئيس کل بانک مرکزي درباره سرنوشت بانک آريا نيز توضيح داد: مجوزي براي فعاليت بانک آريا اعطا نشده است؛ بانک آريا تنها يک موافقت دارد؛ اميرمنصور آريا درخواستي داشت که نظام بانکي ابتدا موافقت خود با اين درخواست را اعلام کرد؛ به دنبال آن دو هزار ميليارد ريال واريز شد که آن هم بلوکه شد.
وي درباره خروج دو هزار ميليارد تومان از سه‌هزار ميليارد تومان اختلاسي به خارج از کشور، تأکيد کرد: چنين اتفاقي روي نداده است،‌ چون تاکنون هيچ سرنخي که از خروج پول به خارج از کشور حکايت کند، به دست نيامده است.
رئيس کل بانک مرکزي درباره اين که چه مقام مسئولي بايد پاسخگو باشد، يادآور شد: اکنون نبايد به دنبال آن بود که چه کسي قضيه اين مفسده اقتصادي را کشف کرده است، بايد فرض کرد که هر کسي چنين ادعايي دارد، درست مي‌گويد؛ از اين به بعد، ابتدا بايد دنبال شناسايي دارايي‌ها و اموال و وصول بدهي بانک‌ها بود، بعد دنبال آن بود که چگونه تخلفات داخلي را به حداقل رساند.
به منظور بررسي ابعاد بزرگترين اختلاس نظام بانکداري کشور، مسئولان اقتصادي کشور همچون سيدشمس‌الدين حسيني وزير امور اقتصادي و دارايي، محمود بهمني رئيس کل بانک مرکزي، مصطفي سازمان بازرسي کل کشور و محمد جهرمي رئيس بانک صادرات، امروز يکشنبه 27 شهريور- به صحن مجلس شوراي اسلامي آمدند و در نشستي غيرعلني ابعاد مختلف اختلاس سه‌هزار ميليارد توماني را تشريح کردند که اخبار تکميلي در اين زمينه به زودي در خانه ملت منتشر مي‌شود

تکذیب کردن خبر مبنی بر اینکه هيات موسس، سريعترمديريت دانشگاه آزاد را انتخاب كند

دکتر علي عباسپور تهراني فرد خبر منتشره در برخی رسانه ها به نقل از رييس كميسيون آموزش مجلس مبنی بر اینکه هيات موسس، سريعتر مديريت دانشگاه آزاد را انتخاب كندرا قویا تکذیب کرد.
رييس كميسيون آموزش و تحقيقات مجلس، گفت: حدود چند ماه پيش، شوراي عالي انقلاب فرهنگي 3 عضو هیات امنای دانشگاه‌ آزاد را که باید به تصویب شورا می رسید راانتخاب كرد اما تا چند روز گذشته احکام این 3 عضو ابلاغ نشده بود تا اینکه در هفته گذشته اعضا به هیات موسس معرفی شدند.
در پاسخ به این سوال که رییس دانشگاه آزاد چه کسی خواهد بود ، گفت:با معرفی 3 عضو هیات امنا بر اساس مكانيزمي كه در اساسنامه دانشگاه آمده است، هیات امنا و هيات موسس باید تصميم‌ لازم را اتخاذ کنند.بنابراین آنچه که اضافه بر این درباره تایید ابلاغیه یا انتخاب رییس دانشگاه آزاد نقل شده تکذیب می گردد.

جزاي نقدي و حبس براي ده متهم پرونده رهاسازي بيماران

دادستان تهران اعلام کرد: جزاي نقدي و حبس براي ده متهم پرونده رهاسازي بيماران از بیمارستان امام تهران در بیابانهای جنوب تهران حکم حبس و جزای نقدی صادر شده و پرونده متهم یازدهم هنوز به دادگاه نرفته است
بر اساس حکم قاضی پرونده رهاسازی بیماران از بیمارستان امام به بیابانهای جنوب تهران 10 نفر از متهمان این پرونده به حبس و جزای نقدی و نیز از انفصال از خدمات دولتی در شهر تهران محکوم شدند.
هنوز این حکم قطعی نیست و امکان اعتراض به این حکم وجود دارد، پرونده متهم یازدهم رهاسازی بیماران نیز هنوز به دادگاه نرفته است و به زودی در دادگاه به این پرونده نیز رسیدگی می‌شود.
اوایل امسال خبر رهاسازی دو بیمار از بیمارستان امام در بیابانهای جنوب تهران منتشر شد که بعد از اعلام آن در رسانه‌ها دادستانی تهران نیز موضوع را پیگیری کرد.متهمان این پرونده شناسایی شدند و تحت پیگرد قضایی قرار گرفتند که اکنون حکم 10 نفز از متهمان این پرونده صادر شده است

یکشنبه 28 شهریور 1390 - 1:58:30 PM

ورود مرا به خاطر بسپار
عضویت در گوهردشت
رمز عبورم را فراموش کردم

آخرین مطالب


محصول برنج با کیفیت بی نظیر از خواص برنج هاشمی می توان به هضم راحت آن ، پخت راحتتر در بین دیگر انواع برنج ایرانی اشاره کرد


جشن تولد دوستان و عزيزان را زيبا كنيم


غيب كردن يك ليوان در بين هوا و زمين


تفاضل قیمت خرید و فروش در بازار مالی


توانایی تجسم هر حرکتی در بازی تنیس روی میز


تـزئیــن روی پوست بدن مثل تاتو


طرز نشستن - نفس گیری و تولید صدا طرز دست گرفتن و ایجاد صداهای : بم - اوج - غیث - پس غیث - بم نرم معرفی نت ها و نامگذاری سوراخ های ساز


بدون نياز به معلم شما را تا حدي كه براي نواختن قطعات سنتور مشكلي نداشته باشيد


فيگور ، ژست، حالت در آتليه ديجيتالي فون ديجيتالي عروس و داماد


نرم فزار آموزش کیبورد و ارگ حرفه ای اورجینال نرم افزار آزمون آيين نامه راهنمايي و رانندگي اورجینال آموزش سه تار


نمایش سایر مطالب قبلی