gegli

رایانک

اگر شما نیز صاحب یک کافی نت یا گیم نت هستید ، چطور به حسابرسی و کنترل سیستمهای شبکه خود می پردازید ؟ از آنجا که ، نرم افزار های مدیریت کافی نت مختلفی

کاملترین نرم افزار مدیریت کافی نت و گیم نت

کاملترین نرم افزار مدیریت کافی نت و گیم نت

دسته نرم افزار کامپیوتر زیردسته اینترنت

اگر شما نیز صاحب یک کافی نت یا گیم نت هستید ، چطور به حسابرسی و کنترل سیستمهای شبکه خود می پردازید ؟ از آنجا که ، نرم افزار های مدیریت کافی نت مختلفی در بازار وجود دارند . لذا بر آن شدیم تا ضمن بررسی تمامی نرم افزارهای موجود در بازار ( نرم افزارهای فارسی و نرم افزارهای انگلیسی) . برترین آن را برگزینیم و با تغییرات در آن ، نسخه ای کامل را جهت استفاده سایرین آماده نماییم.

متاسفانه نرم افزارهای فارسی موجود در بازار در این زمینه دارای پایین ترین امکانات و بیشترین مشکلات بودند . که از جمله آنها می توان به امکانات مختصر نرم افزار ، عدم سازگاری با سیسم عامل های مختلف از جمله ویندوز XP ، و همچنین مقدار بالای استفاده اینگونه از نرم افزارها از CPU و Ram سیستم می بود .

اما در بین نرم افزارهای انگلیسی ، وضعیت بسیار بهتر بود و با بررسی تمامی نرم افزارهای مشهور در این ضمینه ، تصمیم بر آن گرفتیم تا بهترین نرم افزار انگلیسی ، مدیریت کافی نت و گیم نت را تهیه کرده و با تغییرات در آن نسخه ای مخصوص ایرانیان و فارسی زبانان عزیز تهیه نماییم ضمن آنکه توانستیم قابلیتهایی را نیز به برنامه بیافزاییم .

توضیحات خلاصه محصول :


حاوی ۱ سی دی

قیمت: 40000 تومان چهل هزار تومان

قیمت فروش ویژه: 8000 تومان هشت هزار تومان

از امکانات این نرم افزار می توان به موارد زیر اشاره کرد :

اشغال کمترین حافظه از Ram : این نرم افزار با تمام قابلتهای زیادی که دارد در هنگام استفاده تنها ۳ مگابایت از حافظه رم سیستم ، اشغال خواهد شد !
محیط نرم افزار به صورت فارسی : یکی از قابلیتهایی که گروه نرم افزاری شاهوار به این برنامه اضافه نموده است ، زبان فارسی می باشد . و از آنجا که پیغامها و پنجره ها گزینه های نرم افزار به فارسی ترجمه شده است ، کار کردن با این نرم افزار را از آن چه هست بسیار راحت تر و دلچسب تر می کند و حتی کاربران آماتور نیز به راحتی قادرند تا از این نرم افزار استفاده کنند .

محیط چند زبانه : اگر شما از آن دسته از افرادی هستید که علاقه ای به نرم افزارهای فارسی شده ندارید ، و تمایل دارید تا نرم افزار را به زبان انگلیسی مشاهده کنید . این مژده را به شما می دهیم که علاوه بر اینکه قادرید از زبان فارسی یا انگلیسی (به سلیقه خود ) در نرم افزار استفاده کنید ، قادرید نرم افزار را به دیگر زبانهای زنده دنیا از قبیل : آلمانی ، اسپانیایی ، پرتغالی و ترکی نیز مشاهده و از ان استفاده کنید .

مدیریت خاموش و روشن کردن سیستم های شبکه : شما می توانید از سیستم سرور خود ، دیگر کامپیوترهای شبکه (کلاینت ها ) را خاموش ، Log off ، Restart نمایید و برای اولین بار در این نرم افزار قادرید سیستم های شبکه را از سیستم اصلی (سرور) روشن نیز نمایید ! بنابراین هیچگاه نیازی ندارید تا برای روشن نمودن یا خاموش کردن سیستمهای شبکه به تک تک سیستم ها سر بزنید و آنها را ، روشن یا خاموش کنید . ضمنا ، کاربران سیستمهای دیگر (کلاینتها ) به هیچ عنوان قادر به Shutdown یا Restart کردن سیستمهای خود نیستند !!! و خاموش کردن سیستم تنها توسط مدیریت کافی نت قادر به انجام گیری است .

گذاشتن محدودیت برای سیستم های شبکه (کلاینتها) : شما با استفاده از این برنامه به راحتی ، می توانید با ایجاد محدودیتهای مختلف در سیستمهای مختلف ، دسترسی کاربران را به قسمت های مختلف ویندوز محدود نمایید . به طور مثال قادرید : گزینه های Run یا Search را از منوی Start ویندوز حذف نمایید . یا درایوهای انتخابی خود را مخفی کنید که در این صورت کاربران تحت هیچ عنوان قادر به مشاهده محتویات ان درایو نیستند !

همچنین قادرید تا گزینه های مختلف موجود در کنترل پنل را جهت دسترسی کاربران محدود نمایید .

و یا به کاربران امکان تعویض Wallpaper ویندوز و یا Screen Saver ویندوز را ندهید .

و یا نرم افزار خاصی را انتخاب کنید و به کاربران امکان استفاده از آن را ندهید !

و یا گزینه های مختلف موجود در Internet Explorer را جهت دسترسی محدود نمایید ( از قبیل مشاهده History) و یا جلوگیری از تغییر در تنظیمات IE

و صدها قابلیت دیگر جهت محدودیت سیستم ها که شما را از خرابکاریهای احتمالی سیستمهای شبکه محافظت می نماید

و یا مثلا فردی که در یک محل کافی نت گیم نت (به صورت ترکیبی دارد ) می تواند برای سیستم خاصی مثلا نرم افزار Internet explorer و Yahoo messenger را غیر فعال کند تا فرد فقط با آن سیستم به خصوص بتواند از قابلیت گیم نت استفاده کند و اجازه نداشته باشد به اینترنت وصل شود و یا برعکس .

مانیتورینگ سیستم های شبکه : با استفاده از این قابلیت قادرید تا صفحه نمایش سیستمهای مختلف شبکه را مشاهده نمایید .

کنترل از راه دور یک سیستم : با استفاده از این قابلیت قادرید تا ماوس و کیبورد یک سیتم را به انتخاب خود در دست بگیرید و از سیستم اصلی (سرور) به کنترل آن بپردازید . منظور اینکه شما با استفاده از ماوس و کیبورد سیستم سرور خود قادرید تا یکی از سیستمهای شبکه را مدیریت کنید و به اصطلاح با آن سیستم کار کنید ! (کنترل از راه دور یک سیستم ) در این صورت شما می توانید به صورت لحظه به لحظه نتیجه کار خود را در سیستم سرور مشاهده کنید . انگار شما در پشت یک سیستم دیگر نشسته اید و با آن مشغول به کار هستید !

امکان ارسال پیغام به کاربران شبکه : با استفاده از این قابلیت قادرید تا یک پیغام فارسی و یا انگلیسی را به تمامی کاربران شبکه و یا کاربر به خصوصی ارسال نمایید و به او نکته ای را متذکر شوید و یا اینکه موضوعی را به اطلاع او برسانید .

امکان ارسال یه آدرس اینترنتی به کاربران شبکه : با استفاده از این قابلیت قادرید تا آدرس یک سایت اینترنتی را برای یک کاربر یا تمامی کاربران شبکه ارسال نمایید . (فرض کنید کاربری از شما آدرس سایت شاهوار دات نت را می خواهد شما به جای اینکه این آدرس را بر روی کاغذ یادداشت کنید و به او بدهید و او آن آدرس را تایپ نماید تا به سایت شاهوار دات نت وارد شود ، کافی است در برنامه آدرس www.shahvar.net را بدهید و آن را برای سیستم مورد نظر ارسال کنید ، در همان لحظه یک پنجره اینترنت اکسپولر برای سیستم مقابل باز شده و او را به سایت شاهوار دات نت خواهد برد !

ضمن آنکه از این قابلیت می توانید برای تبلیغات در کافی نت استفاده کنید و یک صفحه اینترنتی به خصوص (مثلا سایت اختصاصی خود) را به همه کاربران موجود درکافی نت یا گیم نت خود معرفی کنید .

مشاهده لحظه به لحظه مدت زمان استفاده شده و هزینه استفاده از یک سیستم در کلاینت ها : هر کاربر قادر است تا در سیستم خود گزارش لحظه به لحظه ای را از مدت زمان استفاده شده ، هزینه ای که می بایست پرداخت کند و مدت زمان باقی مانده خود (در صورتی که به صورت مدت دار از سیستم استفاده کند) را مشاهده کند .

قیمتهای جداگانه برای کافی نت و گیم نت : شما در نرم افزار می توانید قیمت های متفاوتی را برای استفاده هر فرد از کافی نت یا گیم نت در ازای هر ساعت استفاده ، تعریف کنید .

گرد کردن اتوماتیک قیمتها : با تعریف مبلغی در قسمت قیمتهای نرم افزار ، قادرید تا خروجی قیمتها را به صورت گرد شده مشاهده نمایید (و البته کاربران شبکه نیز به صورت گرد شده مشاهده نمایند ) مثلا به جای نمایش ۸۴۷ تومان ، عدد ۸۵۰ را نمایش دهد و هر ۵۰ تومان به ۵۰ تومان قیمت را گردو نمایش دهد . اللته شما قادرید برای گرد کردن مبلغ هر عددی را قرار دهید ، مثلا مبلغ به صورت ۱۰۰ تومان ، ۱۰۰ تومان گرد شود که در این صورت شما مبلغ را به صورت ۱۰۰ تومان ۲۰۰ تومان ۳۰۰ تومان و . در هنگام کار کرد هر سیستم خواهید دید .

ارسال و دریافت فایل : شما قادرید تا با استفاده از این نرم افزار ، از سیستم های شبکه فایلی را در کامپیوتر سرور کپی نمایید و یا از سیستم سرور به سیستمهای دیگر فایلی را ارسال نمایید .

البته این کار از طریق خود نرم افزار انجام می پذیرد و دیگر نیازی به Share کردن فولدرهای مختلف در شبکه نیست و فقط کافی است با استفاده از این نرم افزار اقدام به ارسال و دریافت فایل نمایید .

کنترل صدا : همچنین شما قادرید تا کنترل صدای هر سیستم از شبکه را به صورت جداگانه کم و زیاد کنید ، این قسمت مخصوص مواقعی است که متوجه می شوید از یکی از هدستهای سیستم های شبکه که کاربری مشغول به کار با آن می باشد ، صدای زیادی پخش می شود و آرامش محیط کافی نت یا گیم نت شما را بر هم می زند ، در این حالت شما به جای اینکه به کاربر بگویید تا صدای موزیک خود را کم کند از سیستم شبکه اقدام به کم کردن صدای سیستم مورد نظر میکنید !

قسمت کافه تریا : قسمتی در این نرم افزار وجود دارد با نام کافه تریا که شما اقلام اضافی خود همانند : چیپس ، نوشابه ، قهوه و یا دیسکت خام ، پرینت و .. را در قسمت کافه تریا همراه با درج قیمت آن وارد می کنید . سپس در صورت سفارش یکی از کاربران کافی است کالای مورد نظر خود را انتخاب نمایید و سپس سیستم کاربر مورد نظر را . حالا هزینه کالا به مقدار هزینه استفاده شده از سیستم اضافه خواهد گردید .

همچنین کاربران می توانند اقلام قسمت کافه تریا را در سیستم خود مشاهده کرده (همراه با قیمت) ، و در صورت نیاز از سیستم خودشان سفارش دهند ! در صورت پیغامی مبنی بر اینکه کاربر سیستم X ، می خواهد کالای Y را سفارش دهد برای مدیر کافی نت ارسال می شود .

قسمت کلمه های بد یا Bad Words : شما در این قسمت می توانید کلمه هایی را در سیستم درج نمایید که در صورت استفاده این کلمات در سیستم کاربر ، اولا به مدیر کافی نت اطلاع داده خواهد شد و همچنین شما قادرید این امکان را نیز فراهم کنید که در صورت استفاده چنین کلمه ای در سیستم کاربر ، به فرد مورد نظر به صورت اتوماتیک پیغامی داده شود و یا اینکه به صورت اتواماتیک آن برنامه یا صفحه اینترنتی بسته شود . با استفاده از این امکان برنامه می توانید در محل کار خود یک فیلـــتریـــنگ داخلی راه اندازی کنید .

استفاده از کاربر به صورت مدت زمان مشخص : فرض کنید کاربری می خواهد از سیستم در حد زمانی مشخص استفاده کند شما با استفاده از این نرم افزار قادرید تا یک سیستم را به صورت مدت دار فعال نمایید . منظور اینکه مثلا یک سیستم را تنها برای ۳۰ دقیقه فعال کنید (به طور مثال) و پس از پایان مدت زمان ارتباط کاربر به طور اتوماتیک قطع شود ! ضمنا شما می توانید در تنظیمات نرم افزار پیغامی را نیز تعریف کنید تا مثلا چند دقیفه مانده به پایان مدت زمان ، به صورت اتوماتیک به کاربر آن پیغام نمایش داده شود و کاربر را از نزیدیک شدن به پایان مدت زمان خود آگاه کند .

امکان تعویض سیستم : خیلی ازمواقع پیش می آید که مثلا به علت بروز مشکلی در یک سیستم به خصوص مشتری مجبور به تعویض سیستم خود می باشد ، این نرم افزار قابلیتی را دارد که در صورت بروز چنین مشکلی شما به راحتی می توانید سیستم فرد مورد نظر را با یکی از کلاینتهای آزاد تعویض کنید ، در این صورت تمام حساب مشتری تا آن لحظه به سیستم فوق انتقال می یابد و دیگر نگران نباشید که چطور زمان استفاده از دو سیستم را با یک مشتری حساب کنید .. نرم افزار خود این کار را انجام میدهد و پس از انتقال به یک سیستم دیگر تمامی حسابهای فرد شامل زمان استفاده شده ، مبلغ قابل پرداخت ، اجناس سفارش داده شده و . را به سیستمی که تعویض کرده اید منتقل می کند و سپس ادامه کار وی را از همان سیستم محاسبه خواهد کرد .

مشاهده میزان دانلود و آپلود هر کلاینت : با استفاده از این قابلیت و برای اولین بار قادرید تا مقدار دانلود و مقدار آپلود هر کاربر را نیز مشاهده کنید . این قسمت استفاده فراوانی دارد زیرا اکثر کافی نت ها چون از سرویسهای ADSL استفاده می کنند و سرویسهای ADSL به صورت حجمی محاسبه می شوند لذا شما می توانید هزینه ای را به ازای هر مگابایت دانلود در نظر بگیرید و به جای اینکه کاربران را فقط محدود به چت کنید و امکان دانلود را به آنها ندهید به صورت برعکس عمل کنید و در ازای هر مگابایت میزان اضافی را از مشتری در یافت کنید مثلا اگر به ازای هر مگابایت دانلود فرد تنها مبلغ ۱۰ تومان از وی بگیرید نه تنها ضرر نکرده اید بلکه سود نیز کرده اید! کافی است حساب کنید که هر مگابایت چقدر برای شما هزینه دارد . پس از محاسبه حتما درخواهید یافت که اگر به ازای هر مگابایت تنها ۱۰ تومان از مشتری بگیرید علاوه بر اینکه سود کرده اید ، مشتری نیز از این قیمت قطعا راضی خواهد بود و مطمئنا مشتری دائم شما خواهد شد .

ضمنا پس از خروج هر کاربر و پایان استفاده فرد از سیستم و با ورود فرد بعدی میزان دانلود و آپلود از صفر شروع می شود و این میزان برای هر کاربری که از سیستم استفاده می کند به صورت اختصاصی و جداگانه خواهد بود .

امکان عضوگیری در کافی نت یا گیم نت : با استفاده از این قابلیت قادرید تا برای مشتریان خود یک نام کاربری و یک کلمه عبور تعریف کنید تا وی بدون آنکه نیازی به شما برای فعال کردن سیستم وی داشته باشد ، بتواند از سیستمهای شما استفاده کند . در صورت استفاده از این قابلیت نرم افزار ، مشتری شما پس ازورود به کافی نت یا گیم نت شما ، خود پشت سیستم دلخواه خود نشسته و با وارد کردن نام کاربری و کلمه عبور خود وارد سیستم شده و از سیستم استفاده می کند وهنگام خروج نیز در سیستم خود دکمه خروج را زده و از حساب خود خارج می شود . در این صورت دیگر نیازی به حضور مدیریت کافی نت یا گیم نت در محل کار نمی باشد !

ضمنا اعضا به ۲دسته کلی تقسیم می شوند :

اعضای شارژی : که در این صورت فرد ابتدا می بایست مبلغی رابه شما بپردازد و شما طبق مبلغی که وی پرداخت نموده است مدت زمانی را برای او شارژکنید که البته می توانید برای کسانی که اول پول پرداخت می کنند تخفیف قائل شوید و مدت زمانی را به عنوان هدیه به آنان پرداخت نمایید .

اعضای معمولی : این اعضا همانند مشتریان ثابت در انتهای کار خود پول خود را پرداخت می کنند و فقط از قابلیت داشتن User و Password اختصاصی و آمار گیری آن بهره مند هستند

جمع آوری اطلاعات اعضا : پس از عضویت فردی در محل کار شما ، قادرید در برنامه برای هر فرد اطلاعات تکمیلی را وارد و از ان نگهداری کنید . از قبیل : آدرس و تلفن فرد ، موبایل ، فکس آدرس اینترنتی و آدرس ایمیل و همچنین عکس فرد .

قیمتهای مختلف برای اعضا : شما می توانید برای اعضای کافی نت یا گیم نت خود ، تخفیف نیز قائل شوید و یا برای هر عضو قیمت جداگانه ای را تعریف کنید و یا اینکه عضوی با شارژ مجانی داشته باشید که در این صورت هزینه ای برای او محاسبه نخواهد شد .

اطلاعات جانبی ، در مورد اعضا : شما قادرید تا هر موقع که خواستید اطلاعات جامع و کاملی را برای هر عضو از نرم افزار درخواست نمایید و آن را به مشتری بدهید و یا اینکه خودتان از آن مطلع شوید . اطلاعاتی را که قادرید تا استخراج کنید شامل گزینه های زیر می شوند :

کل مدت زمان استفاده شده عضو : که می توانید مدت زمانی را که فرد از مدتی که عضو شده است را به صورت کلی مشاهده نمایید که البته با داشتن این اطلاعات قادرید تا کل هزینه خرج شده توسط آن عضو را در کافی نت و یا گیم نت خود بدست آورید !

میزان کل اطلاعات رد و بدل شده عضو : شما قادرید تا ببینید هر عضو در طول مدت زمان استفاده خود (از زمانی که عضو شده است) چه مقدار از اینترنت اطلاعات استخراج کرده و چه مقدار اطلاعات ارسال کرده است (بر حسب بایت)

زمانهای ورود و خروج عضو : همچنین شما می توانید ببینید هر عضو چه روزهایی و در چه ساعتی و در پشت کدام سیستم مشغول به کار بوده است . همچنین فرد چه میزان از سیستم استفاده کرده است و شما چقدر از او دریافت کرده اید .

تعریف اپراتورها : معمولا کافی نت ها و گیم نت ها به دلیل ساعات کاری خاص مجبور به استفاده از منشی و یا همکار دیگری برای ، مدیریت محل کار خود هستند .

شما در این نرم افزار قادرید با تعریف اپراتورهای مختلف و Userو Passwordهای جداگانه برای هر اپراتور : اولا مطلع شوید که هر اپراتور در چه ساعتی در محل کار شما حضور داشته و یا خارج شده است و همچنین کلیه مبالغی که از مشتریان توسط یک اپراتور خاص گرفته شده است را مشاهده نمایید و آن مطابقت دهید با مبلغ واقعی استفاده از سیستم ! در این صورت در صورت گرفتن هزینه ای بیشتر یا کمتر از مبلغ واقعی توسط یک اپراتور ، شما به راحتی این موضوع را می فهمید .

همچنین شما می توانید بفهمید که در طول یک دوره زمانی خاص ، (مثلا یک روز ، یک ماه و یا بازه زمانی مشخص ) هر اپراتور چقدر از مشتریان شما دریافت کرده است

سطح دسترسی اپراتورها : در صورتی که از اپراتورهای مختلف استفاده کنید مطمئنا این فکر به ذهن شما خطور خواهد کرد که در این صورت هر اپراتور نیز می تواند به تمام قسمت های برنامه دسترسی داشته باشد و .. عجله نکنید ! این نرم افزار فکر اینجای قضیه را هم کرده است . شما می توانید برای هر اپراتور دسترسی مختلفی را تعریف کنید .

مثلا یک اپراتور نتواند از قابلیت مونیتورینگ و یا کنترل از راه دور استفاده نماید و یا ، یک اپراتور نتواند تغییری در قیمتها دهد و یا یکی از اپراتورها نتواند جدول معاملات و دریافتی های شما را مشاهده کند و .

قسمت تایمر : تمامی امکانات بالا وقتی کار عمل می کنند که نرم افزار در تمامی سیستمها نصب شده باشند (هم سیستم سرور هم دیگر کلاینتها) ولی اگر به طور مثال بر روی چند سیستم خود هنوز این فرصت را پیدا نکرده اید که این نرم افزار را نصب کنید و یا اینکه فردی به کافی نت و یا گیم نت شما مراجعه می کند و قصد دارد با سیستم شخصی خود به اینترنت وصل شود و شما چون نرم افزار را بر روی آن سیستم نصب نکرده اید مجبورید تا به صورت دستی زمان وی را محاسبه و هزینه فرد را محاسبه کنید . ولی نرم افزار فکر اینجای کار را هم کرده است .

در نرم افزار قسمتی به ناتم تایمر وجود دارد که همانند کرنومتر عمل می کند ، فقط کافی است بهای هر ساعت استفاده را بدهید و دکمه شروع را بزنید ، نرم افزار خود هزینه استفاده را بر حسب قیمتی که وارد کرده اید محاسبه می کند .

صف کاربران : اگر تمامی سیستم های شما مشغول باشد و سیستم آزاد نداشته باشید و چندین مشتری به شما مراجعه کنند و قصد داشته باشند تا خالی شدن یکی از سیستمها منتظر بمانند ، شما می توانید از این قسمت استفاده کنید ، کافی است نام هر فرد را وارد کنید . نرم افزار خود معین می کند که کدام مشتری زودتر مراجعه کرده است و بیشتر منتظر مانده است و شما لازم نیست حواستان باشد که کدام مشتری بیشتر انتظار کشیده است .

قسمت میانبرها : خیلی ها علاقه ندارند تا محیط دسکتاپ خود را شلوغ کنند و میانبر نرم افزارهای خود را بر روی دسکتاپ قرار دهند ، در عین حالی اینکه نیازی زیادی به نرم افزارهای فوق دارند . در این نرم افزار قسمتی برای میانبرهای مختلف وجود دارد که شما می توانید تعداد نامحدودی از نرم افزارهایی را که بیشتر از آنها استفاده می کنید (همانند Word- photoshop- Yahoo messenger jetaudio- ) را در این قسمت قرار دهید و بدون اینکه محیط دسکتاپ خود را شلوغ کرده باشید در نرم افزار میانبر نرم افزارهای مختلف خود را داشته باشید ، ضمن آنکه همانطور که قبلا توضیح داده شد ، قادرید این بخش را برای دیگر اپراتورها محدود کنید و مثلا یک اپراتور خاص نتواند میانبرهای شما را ببیند !

ساخت بلیط یا کارت : شما قادرید تا با استفاده این نرم افزار به تعداد نامحدود Username و Password تولید کنید . توجه داشته باشید که Username ها و Password ها به صورت رندوم ساخته می شوند و شما می توانید تعداد حروف ان را مشخص کنید که شامل چند کاراکتر باشد و ابتدا با چه حروفی ساخته شوند . (دقیقا مثل کارتهای اینترنت شرکتهای مختلف) .

فقط کافی است وارد این قسمت از نرم افزار شده و پس از تعیین مقدار بلیطی که می بایست ساخته شود و تعداد حروفی که با آن شروع شود و همچنین تعیین تاریخ انقضای بلیط و همچنین زمانی که برای استفاده در نظر گرفته اید . بلیط ها را در کمتر از ۱ ثانیه تولید کنید و نسخه پرینت شده آن را از پرینتر خود دریافت کنید .

شما می توانید این بلیط ها را به فروش برسانید و یا اینکه به عنوان جایزه به مشتریان خود بدهید !

چاپ فاکتور : نرم افزار قادر است تا برای هر مشتری یک فاکتور نیز چاپ نماید و او را از مدت زمان استفاده شده در محل کار شما و هزینه ای که پرداخت نموده است مطلع کند .

قابلیتهای بیشمار دیگری نیز در برنامه وجود دارد که پیشنهاد می کنیم خود شما پس از خرید این نرم افزار از آنها استفاده کنید

****************************

حاوی ۱ سی دی

قیمت: 40000 تومان چهل هزار تومان

قیمت فروش ویژه: 8000 تومان هشت هزار تومان

نرم افزار مدیریت کافی نت و گیم نت کاملا فارسی!

+ترفندها و افزایش سرعت
+ابزارهای مورد نیاز مانند یاهو اینترنت اکسپلورر و...فروشنده: صفر سیصد و یازده دات کام

قیمت: 10,000 تومان

درصد :11

روش خرید: برای خرید کاملترین نرم افزار مدیریت کافی نت و گیم نت، پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.


خرید کاملترین نرم افزار مدیریت کافی نت و گیم نت


برای دیدن سایر محصولات این فروشنده اینجا کلیک کنید.

پیشنهاد خرید این محصول به دوستان


محصولات مرتبط

کاملترین نرم افزار مدیریت کافی نت و گیم نت طراح وب و فلوچارت مجموعه نرم افزار های کاربردی اینترنت 2011 نرم افزار طراحی وب 2011
کاملترین نرم افزار مدیریت کافی نت و گیم نت طراح وب و فلوچارت مجموعه نرم افزار های کاربردی اینترنت 2011 نرم افزار طراحی وب 2011
10,000 تومان خرید کاملترین نرم افزار مدیریت کافی نت و گیم نت 2,500 تومان خرید طراح وب و فلوچارت 3,800 تومان خرید مجموعه نرم افزار های کاربردی اینترنت 2011 9,900 تومان خرید نرم افزار طراحی وب 2011

Microsoft ForeFront TMG 2010 مترجم متن وسایت های اینترنتی به زبان فارسی ابزارهای کمکی اینترنت 2011 اوریجینال مشاهده سراسر ایران Google Earth offline - آپدیت جدید
Microsoft ForeFront TMG 2010 مترجم متن وسایت های اینترنتی به زبان فارسی ابزارهای کمکی اینترنت 2011 اوریجینال مشاهده سراسر ایران Google Earth offline - آپدیت جدید
3,000 تومان خرید Microsoft ForeFront TMG 2010 3,500 تومان خرید مترجم متن وسایت های اینترنتی به زبان فارسی 4,500 تومان خرید ابزارهای کمکی اینترنت 2011 اوریجینال 7,000 تومان خرید مشاهده سراسر ایران Google Earth offline - آپدیت جدید
یکشنبه 4 مهر 1390 - 8:39:00 PM

ورود مرا به خاطر بسپار
عضویت در گوهردشت
رمز عبورم را فراموش کردم

آخرین مطالب


محصول برنج با کیفیت بی نظیر از خواص برنج هاشمی می توان به هضم راحت آن ، پخت راحتتر در بین دیگر انواع برنج ایرانی اشاره کرد


جشن تولد دوستان و عزيزان را زيبا كنيم


غيب كردن يك ليوان در بين هوا و زمين


تفاضل قیمت خرید و فروش در بازار مالی


توانایی تجسم هر حرکتی در بازی تنیس روی میز


تـزئیــن روی پوست بدن مثل تاتو


طرز نشستن - نفس گیری و تولید صدا طرز دست گرفتن و ایجاد صداهای : بم - اوج - غیث - پس غیث - بم نرم معرفی نت ها و نامگذاری سوراخ های ساز


بدون نياز به معلم شما را تا حدي كه براي نواختن قطعات سنتور مشكلي نداشته باشيد


فيگور ، ژست، حالت در آتليه ديجيتالي فون ديجيتالي عروس و داماد


نرم فزار آموزش کیبورد و ارگ حرفه ای اورجینال نرم افزار آزمون آيين نامه راهنمايي و رانندگي اورجینال آموزش سه تار


نمایش سایر مطالب قبلی