×

Please choose your language

لطفا زبان خود را مشخص کنید

×
We use cookies to ensure you get the best experience on our website. Ok, thanks Learn more

gegli

رایانک

غرور استقلالي‌ها

نگرانيهای مظلومي و غرور استقلالي‌ها

نگرانيهای مظلومي و غرور استقلالي‌ها
تماشاي تيم برنده شهرآورد در بازي بعد از شهرآورد هميشه براي هواداران آن تيم لذت بخش است. حكايت امروز استقلال هم همين است. آبي‌ها پس از پيروزي در مقابل پرسپوليس حالا با آرامشي كه نظير آن را كمتر تجربه كرده بودند خود را آماده بازي با سايپا مي‌كنند.

اما پيروزي با ارزش استقلال مقابل پرسپوليس به همان اندازه كه مي‌تواند در حركت روبه رشد استقلال تاثيرگذار باشد، مخرب هم مي‌تواند باشد. خوابيدن در باد آن پيروزي شرايط آبي‌ها را قطعا تحت‌الشعاع قرار خواهد داد.

به همين خاطر هم مظلومي و دستيارانش در روزهاي اخير تلاش كرده‌اند تا به بازيكنان و هواداران استقلال القا كنند، شهرآورد تمام شده و ليگ از اين هفته با ديدارهايي سخت‌تر انتظار استقلال را مي‌كشد.

با اين حال مظلومي در كنفرانس خبري قبل از بازي هم از اين نگراني صحبت كرد تا از اين طريق هشدار ديگري به بازيكنانش داده باشد: من نگرانم چرا كه هميشه بعد از دربي بازيكنان تحت تأثير قرار مي‌گيرند. بعد از دربي چند بازيكن ما به اردوي تيم ملي رفتند و يكي دو نفر از آنها آسيب ديده برگشتند. با وجود اين از بچه‌ها خواسته‌ايم كه از دربي خارج شوند. سايپا تيم خوبي است، آنها قابل احترامند اما اين مسابقه براي ما بازي خانگي است و تلاش مي‌كنيم 3 امتياز را بگيريم و جايگاهمان را در صدر حفظ كنيم.

درخصوص حضور چند استقلالي سابق در سايپا و اين‌كه چه نقشه‌هايي براي آنها دارد، گفت: من به همه استقلالي‌هاي سابق احترام مي‌گذارم. آنها براي استقلال زحمت كشيده‌اند اما من نقشه‌اي براي بازيكن نمي‌كشم و اگر طرحي هم دارم براي تيم سايپا است چون مي‌خواهيم نتيجه مطلوب بگيريم.

در بازي امروز فريدون زندي همچون هفته‌هاي گذشته غايب است و كيانوش رحمتي هم به دليل 3 اخطاره بودن نمي‌تواند استقلال را همراهي كند. در اين بازي وليد علي هم كه بدون هماهنگي كادر فني تمرينات اين تيم را ترك كرده و به كويت رفته نيز غايب است، اما به گفته مظلومي مصدوميت مجتبي جباري، فرهاد مجيدي، خسرو حيدري و حنيف عمران‌زاده بهبود پيدا كرده و آنها مشكلي براي همراهي تيم ندارند.

حريف امروز استقلال تيم سايپاست كه حداقل در همين 7 هفته گذشته بسيار پرفراز و نشيب ظاهر شده است. از پيروزي پرگل شاگردان مجيد صالح مقابل مس سرچشمه و داماش گيلان تا شكست مقابل تيم‌هاي ذوب‌آهن، نفت و صباي قم باعث شده نارنجي پوشان در همين هفته‌ها هم صدرنشيني را تجربه كنند و هم حضور دررده‌هاي مياني جدول را.

حال بايد ديد سايپاي امروز كدام روي سكه را دارد؟ مجيد صالح، سرمربي اين تيم در كنفرانس خبري قبل از بازي گفت: بازي سختي خواهد بود، چون استقلال صدرنشين جدول است و از حمايت تماشاگرانش برخوردار است. به اعتقاد من استقلال يكي از بهترين تيم‌هاي آسيا است كه در همه پست‌ها بازيكنان درجه يك دارد و از كادر فني مجرب نيز بهره مي‌برد. البته من هم براي اين بازي تدابيري دارم تا بتوانيم نقاط قوت حريف را مهار كنم.

سرمربي سايپا در ادامه با اشاره به شرايط تيمش تصريح كرد: سايپا از ابتداي فصل روند رو به رشدي را داشته و از لحاظ فني به خواسته‌هايمان رسيده‌ايم، اما هنوز بازيكنانم به لحاظ روحي و رواني نيازمند خودباوري هستند. اميدوارم با كسب نتيجه‌اي خوب مقابل استقلال به اين خودباوري برسيم.

استقلال و سايپا در 10 سال اخير 21 بار در ليگ برتر و جام حذفي با هم بازي كرده‌اند كه حاصل آن 8 پيروزي براي آبي‌ها و 5 پيروزي براي نارنجي پوشان بوده است. آخرين بازي اين دو تيم با تساوي بدون گل به پايان رسيد و از آخرين پيروزي سايپا مقابل استقلال هم چيزي در حدود 4 سال مي‌گذرد. با اين پيش زمينه استقلال و سايپا از ساعت 30‌/‌18 امروز با قضاوت محسن قهرماني به مصاف هم مي‌روند

دوشنبه 5 مهر 1390 - 2:06:52 PM

ورود مرا به خاطر بسپار
عضویت در گوهردشت
رمز عبورم را فراموش کردم

آخرین مطالب


محصول برنج با کیفیت بی نظیر از خواص برنج هاشمی می توان به هضم راحت آن ، پخت راحتتر در بین دیگر انواع برنج ایرانی اشاره کرد


جشن تولد دوستان و عزيزان را زيبا كنيم


غيب كردن يك ليوان در بين هوا و زمين


تفاضل قیمت خرید و فروش در بازار مالی


توانایی تجسم هر حرکتی در بازی تنیس روی میز


تـزئیــن روی پوست بدن مثل تاتو


طرز نشستن - نفس گیری و تولید صدا طرز دست گرفتن و ایجاد صداهای : بم - اوج - غیث - پس غیث - بم نرم معرفی نت ها و نامگذاری سوراخ های ساز


بدون نياز به معلم شما را تا حدي كه براي نواختن قطعات سنتور مشكلي نداشته باشيد


فيگور ، ژست، حالت در آتليه ديجيتالي فون ديجيتالي عروس و داماد


نرم فزار آموزش کیبورد و ارگ حرفه ای اورجینال نرم افزار آزمون آيين نامه راهنمايي و رانندگي اورجینال آموزش سه تار


نمایش سایر مطالب قبلی